Scanmark Service AS har i mer enn 40 år levert produkter  til industri og privatmarkedet

Vi hjelper deg i hele prosessen fra prosjektstart til montering, årlig service og vedlikehold

Scanmark Service AS

Scanmark Service AS har siden 1991 levert produkter som garasje og industriporter, grinder og områdesikring, ståldører og brannskyveporter, lastebrygger og lastesystemer til industri og privatmarkedet.

  • Garasje, industri og landbruksporter
  • Grinder og områdesikring.
  • Lastebrygger og lastesystemer
  • Portautomatikk
  • Ståldører og brannskyveporter

40 års bransjeerfaring, et godt nettverk av leverandører og partnere sikrer deg som kunde den beste løsningen. Kontakt oss for mer informasjon om våre produkter og et pristilbud!

Runar Jønsson

Runar Jønsson

Daglig leder / Industrimarkedet

Mob: 92 98 29 95
E-post: runar@scanmarkservice.no

Per Helminsen

Per Helminsen

Teknisk konsulent

Mob: 90 84 10 02
E-post: per@scanmarkservice.no

Eva Iversen

Eva Iversen

Økonomi / Privatmarkedet

Mob: 69 32 94 99
E-post: eva@scanmarkservice.no

Cecilie Strøm

Cecilie Strøm

Markedsføring / Service

Mob: 96 00 19 16
E-post: cecilie@scanmarkservice.no

Dmitrijs Jelsufjevs

Dmitrijs Jelsufjevs

Montasjeleder / Servicetekniker

Mob: 96 75 29 02
E-post: dmitrijs@scanmarkservice.no

Olegs Artemjevs

Olegs Artemjevs

Servicetekniker / Montør

Mob: 94 14 90 03
E-post: olegs@scanmarkservice.no

Aigar Zascerinskij

Aigar Zascerinskij

Servicetekniker / Montør

Mob: 96 74 70 20
E-post: arsmontering@gmail.com

Terje Rustad

Terje Rustad

Servicetekniker / Montør

Mob: 96 00 36 04
E-post: terje@scanmarkservice.no

Jon Hagen-Vitting

Jon Hagen-Vitting

Servicetekniker / Montør

Mob: 97 97 56 69
E-post: jon@scanmarkservice.no

Robertas Kulikauskas

Robertas Kulikauskas

Servicetekniker / Montør

E-post: robertas@scanmarkservice.no

Kontakt oss

14 + 7 =

Scanmark Service AS

Råbekksvingen 1a
1617 Fredrikstad

Tlf: +47 69329499
Epost: post@scanmarkservice.no

Åpningstider

Mandag – Fredag: 08:00 – 16:00
Lørdag – Søndag: Stengt

Startbank

40 års bransjeerfaring

Scanmark har siden 1991 levert produkter som garasje og industriporter, grinder og områdesikring, ståldører og brannskyveporter, lastebrygger og lastesystemer til industri og privatmarkedet.

2022 © Scanmark Service AS | Personvern